newsflash

Laatste update 01.08.2019
(1e publicatie: 21.05.2011)

S & B Zeehengelclub Seawitch vzw

Contact Seawitch

Contactadres
Jean Geerts, voorzitter
Walemstraat, 175
2860 Sint Katelijne Waver (bij Mechelen)
tel: 15-20 26 10
GSM: 0473 46 19 14

Bankrekening Seaw.
IBAN code:
BE43 3200 2456 3201
BIC: BBRUBEBB

Ondernemingsnr.
424 790 417

ZESDAAGS KMI
WEERBERICHT KUST :

naar introductie

Naar Palmares Beker van België vanaf 1973 onderaan
Naar Palmares Beker van de Vlaamse Gemeenschap vanaf 1987

2019

   

2019

 

Deze wordt vervist op zondag 24 november vanuit
BLANKENBERGE (met reservedata zondagen 1 en 15 december, eveneens Blankenberge)

 

 

 

 

 

Uitslag Beker van de Vlaamse Gemeenschap 2019, vervist op zondag 2 juni in Blankenberge

Naar Palmares Beker van de Vlaamse Gemeenschap vanaf 1987

Pl.
Club
D1
D2
D3
D4
D5
Totalen
1
De Gentse Zeeduivels
2
3
8
10
12
35
2
De Zeewolven - Brasschaat
4
6
7
15
20
52
3
Tubertini - België
1
11
13
14
19
58
4
De Egleghemse Zeevissers
5
9
16
17
18
65

Voor het verslag van de 33e Beker van de Vlaamse Gemeenschap zelf dient een andere bron geraadpleegd te worden, want het gaat hier over een regionale wedstrijd, vandaar. Maar we publiceren wel graag de foto van de Genste Zeeduivels, de winnaars

GZD, winnaar B Vl. Gem 2019G.Z.D. De Gentse Zeeduivels/Het Loze Vissertje, de winnende club van de Beker van de Vlaamse Gemeenschap 2019. (v.l.n.r.): VVBZ/BCSA-BA sportbestuurder en wedstrijdleider Theo Verkennis, ook meevissend teamlid van de Zeewolven (2e club) - Ignace Vanheule - Robin Dhavé (met de wisselbeker Fernand Vools) - Jens De Vrieze - Didier Ongenae en Gino Van Hoorde. (Foto Peter Vanderschaeghe)

Er werd gevist tot maximaal 2 mijlen uit de kust, recht voor de havengeul van Blankenberge. De vangsten waren eerder gering; enkele botten en tongen. Dat er niet naar de Scheur getrokken werd stuitte wel op onbegrip, want daar zou er een pak meer vis gevangen zijn geweest, vooral scharren hebben we begrepen.

Vermits er maar 4 clubs deelnamen plaatsen deze zich allemaal voor de 47e Beker van België : Dus de Gentse Zeeduivels, de Brasschaatse Zeewolven, Tubertini-België en de Egleghemse Zeevissers die samen met 2 Waalse clubs deze Beker van België 2019 gaan betwisten.

 

 

Résultats Coupe Francophone 2019 qui s'est déroulée le samedi 23 mars à Nieuwpoort.

1. HMS - Les Hameçons des Mers Soignies, team A 20,200 kg
2. HMS - Les Hameçons des Mers Soignies, team B 13,500 kg
3. PMA - Pêche et Mers Ans, team A 12,280 kg
4. LWB - Les Wallon's Boys Fishing Club 9,660 kg
5. PMA - Pêche et Mers Ans, team B 9,560 kg

HMS 2019Les Hameçons des Mers, le club gagnant de la coupe Francophone 2019 (de gauche à droite) : Dominique Chevront - Philippe Lebon - Pascal Michaux, Stefaan Evrard et Christophe Hobleu.
Ils ont pêché devant Nieuwpoort. Ils ont pris principalement des flets mais il y a également 1 ou 3 plies prisent par bateau.

Les deux clubs qui participeront à la finale de la Coupe de Belgique 2019 sont : HMS (Les Hameçons des Mers Soignies) et PMA (Pêche et Mer Ans)

bekers

 

 


Palmares Beker van België
sinds 1973






BvB Jaar
1. GOUD
2. ZILVER
3. BRONS
47e
2019      
46e
2018
T.BE
Tubertini-België
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
S.Z.H.C.
Sodipa Antwerpen
45e
2017
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
T.BE
Tubertini-België
R.Z.C.
Robby Fish
44e
2016
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
T.BE
Tubertini-België
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
43e
2015
K.F.B
Kingfisher Blankenberge
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
42e
2014
K.F.B
Kingfisher Blankenberge
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
41e
2013
Z.W.B.
Zeewolven Brasschaat
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
40e
2012
Z.T.B.
Tubertini Beernem
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
Z.W.B.
Zeewolven Brasschaat
39e
2011
S.Z.H.C.
Sodipa Antwerpen
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

R.F.Z.
Robby Fish Wommelgem
38e
2010
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
P.M.A.
Pêche et Mer Ans
37e
2009
E.F.S.A.
EFSA Belgium
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
36e
2008
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
E.F.S.A.
EFSA Belgium
Z.T.B.
Tubertini Beernem
35e
2007
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
P.M.A.
Pêche et Mer Ans
34e
2006
Z.T.B.
Tubertini Beernem
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
E.F.S.A.
EFSA Belgium
33e
2005
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
V.T.E.
Telstar Ekeren
Z.V.K.B.
Kaart Brasschaat
32e
2004
Z.T.B.
Tubertini Beernem
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
31e
2003
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
Z.T.B.
Tubertini Beernem
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
30e
2002
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
A2000
Amicales 2000 Wavre
29e
2001
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
S.V.S.
Safirvissers Schoten
28e
2000
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
V.T.E.
Telstar Ekeren
27e
1999
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
V.T.E.
Telstar Ekeren
26e
1998
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
N.F.C.
Newport Fishing Club
25e
1997
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

E.C.B.
Espadon Club van België
V.V.D.
Vrije Vissers Diepenbeek
24e
1996
E.C.B.
Espadon Club van België
W.Z.K.
Wilrijkse Zeeheng. Club

V.V.D.
Vrije Vissers Diepenbeek
23e
1995
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
P.M.A.
Pêche et Mer Ans
C.M.
Centrale Mer Bruxelles
22e
1994
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
W.Z.K.
Wilrijkse Zeeheng. Club
N.F.C.
Newport Fishing Club
21e
1993
Z.D.
Zeeduivels Schoten

E.C.B.
Espadon Club van België
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

20e 1992 K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

W.Z.K.
Wilrijkse Zeeh. Club

O.S.F.C.
Orca Sea Fishing Club
Grimbergen
19e
1991
E.C.B.
Espadon Club van België
L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

18e
1990
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

B.Z.C.
Borgerhoutse Zeehengel Club
17e
1989
L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

D.B.M.
Dauphin Bleu Mer Brux.

16e
1988
C.M.
Centrale Mer Bruxelles

N.V.Z.
Natuurvrienden Zeev.
Willebroek
B.Z.C.
Borgerhoutse
Zeehengel Club
15e
1987
G.A.
Goliat Ath

B.Z.C.
Borgerhoutse Zeeh.Club

E.C.B.
Espadon Club van België
14e
1986
V.K.B.
Kaart Brasschaat

L.Z.H.
LImburgse Zeeheng.Club
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeehengel Club
13e
1985
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeeh.Club
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club
12e
1984
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

L.V.
Loze Vissertje Antwerpen
V.K.B
Kaart Brasschaat

11e
1983
L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeeh.Club

W.Z.K.
Wilrijkse Zeehengel
Club
10e
1982
C.M.
Centrale Mer Bruxelles

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

G.M.S.
General Motors Antwerp
9e
1981
W.Z.K.
Wilrijkse Zeeheng. Club
V.K.B
Kaart Brasschaat
C.M.
Centrale Mer Bruxelles
8e
1980
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club
D.M.G. De
Morgenstond Gooreind
W.S.V.
Wilsele Sportvissers
7e
1979
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club
W.S.V.
Wilsele Sportvissers
C.M.
Centrale Mer Bruxelles
6e
1978
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
E.C.B.
Espadon Club van België
5e
1977
L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

L.V.
Loze Vissertje Antwerpen
4e
1976
W.Z.K.
Wilrijkse Zeeheng. Club

L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
E.C.B.
Espadon Club van België
3e
1975
E.C.B.
Espadon Club van België
A.Z.C.
Antwerpse Zeecentrale

A.B.V.
Anglo Belge Antwerpen

2e
1974
C.M.
Centrale Mer Bruxelles
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeeh.Club
A.B.V.
Anglo Belge Antwerpen
1e
1973
E.C.B.
Espadon Club van België
A.Z.C.
Antwerpse Zeecentrale

L.V.
Loze Vissertje Antwerpen

top

 

Logo VVBZ klein

 

Palmares Beker van de Vlaamse Gemeenschap sinds 1987



Wapperende Vlaamse vlag
Vl.B Jaar
1. GOUD
2. ZILVER
3. BRONS
33e
2019
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels
Z.W.B.
Zeewolven Brasschaat
T.BE.
Tubertini België
32e
2018
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels

S.Z.H.C.
Sodipa Antwerpen

T.BE.
Tubertini België

31e
2017
T.BE.
Tubertini België

E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

R.Z.C.
Robby Fish
Wommelgem
30e
2016
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

T.BE.
Tubertini België

G.Z.D.
Gentse Zeeduivels

29e
2015
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

R.Z.C.
Robby Fish
Wommelgem
K.F.B.
Kingfisher
Blankenberge
28e
2014
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

K.F.B.
Kingfisher
Blankenberge
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

27e
2013
G.Z.D.
Gentse Zeeduivels

Z.W.B.
Zeewolven Brasschaat

L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
26e
2012
E.F.S.A.
EFSA Belgium

G.Z.D.
Gentse Zeeduivels

Z.T.B.
Tubertini Beernem

25e
2011
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

R.F.Z.
Robby Fish Wommelgem

S.Z.H.C.
Sodipa Antwerpen

24e
2010
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

V.T.E.
Telstar Ekeren

23e
2009
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

E.F.S.A.
EFSA Belgium

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

22e
2008
Z.T.B.
Tubertini Beernem

E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

E.F.S.A.
EFSA Belgium

21e
2007
K.Z.V.
Kastelse Zeevissers

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

20e
2006
E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

E.F.S.A.
EFSA Belgium

Z.T.B.
Tubertini Beernem

19e
2005
V.T.E.
Telstar Ekeren

Z.V.K.B.
Z.V. Kaart Brasschaat

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

18e
2004
Z.T.B.
Tubertini Beernem

E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

17e
2003
Z.T.B.
Tubertini Beernem

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

16e
2002
N.F.C.
Newport Fishing Club

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

15e
2001
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge
S.V.S.
Safirvissers Schoten
14e
2000
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

V.T.E.
Telstar Ekeren

13e
1999
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

V.T.E.
Telstar Ekeren

E.Z.V.
Egleghemse Zeevissers
12e
1998
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

N.F.C.
Newport Fishing Club

11e
1997
E.C.B.
Espadon Club van België
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

V.V.D.
Vrije Vissers Diepenbeek
10e
1996
E.C.B.
Espadon Club van België
V.V.D.
Vrije Vissers Diepenbeek
W.Z.K.
Wilrijkse Zeehengel Club
9e
1995
N.F.C.
Newport Fishing Club

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

V.K.B
Kaart Brasschaat

8e
1994
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

W.Z.K.
Wilrijkse Zeehengel Club
N.F.C.
Newport Fishing Club

7e
1993
Z.D.
Zeeduivels Schoten

E.C.B.
Espadon Club van België
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

6e
1992
E.C.B.
Espadon Club van België
K.Z.D.Z.
De Kapelse Zagers

W.Z.K.
Wilrijkse Zeehengel Club
5e
1991
E.C.B.
Espadon Club van België
Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
4e
1990
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

Z.K.B.
De Gulle Blankenberge

B.Z.C.
Borgerhoutse Zeehengel Club
3e
1989
L.V.C.
Leeuwlantvissers Deurne
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.Club

N.V.Z.
Natuurvrienden Zeev.
Willebroek
2e
1988
N.V.Z.
Natuurvrienden Zeev.
Willebroek
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeehengel Club
B.Z.K.
Braschaatse Zeeh.
Club
1e
1987
E.C.B.
Espadon Club van België
B.Z.C.
Borgerhoutse Zeehengel Club
Z.D.
Zeeduivels Schoten

top